Section Image

Curtis Shewell

EXP Z Real Estate
2 Closed Sales
$1.3M Total Value
$380K - $930K Price Range
$655K Average Price
Prior 5 years

About Curtis

Home Types: Condo, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,310,000
Average Sale Price
$655,000
Price Range
$380K - $930K

Curtis' Listings and Deals

Agent License: Michigan 6501400047 RCO-6501400047

Curtis Shewell