About Cynthia
Transaction History
- 5 Year
Seller Deals
Buyer Deals
Neighborhoods Cynthia is Experienced In
-
1 Sale
Cynthia's Listings and Deals
Recently Sold
-
$237,200 Sold Feb 29, 2024
- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,020 Sq Ft
- 330 Moore Branch
- Inez, KY
- 15% Below List
- $79/SF
- 177 Days On Market
- Current Est. Value $264K
Cynthia Cline Realty One USA, INC
-
$190,000 Sold Jul 7, 2023
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,944 Sq Ft
- 4184 N Wolf Creek Rd
- Lovely, KY
- 3% Below List
- $98/SF
- 2 Days On Market
- Current Est. Value $168K
Cynthia Cline Realty One USA, INC
-
$65,000 Sold Feb 27, 2023
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,016 Sq Ft
- 58 Locust St
- Lovely, KY
- 43% Below List
- $64/SF
- 3,202 Days On Market
Cynthia Cline Realty One USA, INC
-
$85,000 Sold Feb 3, 2023
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,344 Sq Ft
- 1252 Turkey Creek
- Inez, KY
- $63/SF
- 3 Days On Market
Cynthia Cline Realty One USA, INC
-
$24,500 Sold Oct 28, 2022
- Land
- 0.44 Acre Lot
- 111 Becca Liz Ln
- Inez, KY
- 1,222 Days On Market
Cynthia Cline Realty One USA, INC
-
$55,000 Sold Jul 29, 2022
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,013 Sq Ft
- 125 Big Elk Rd
- Beauty, KY
- 21% Below List
- $54/SF
- 382 Days On Market
- Current Est. Value $90K
Cynthia Cline Realty One USA, INC
-
$98,000 Sold Apr 1, 2022
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,278 Sq Ft
- 82 Greenlawn Cemetery Rd
- Louisa, KY
- 11% Below List
- $43/SF
- 5 Days On Market
- Current Est. Value $159K
Cynthia Cline Realty One USA, INC
-
$147,500 Sold Mar 15, 2022
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,718 Sq Ft
- 6280 Beauty Rd
- Beauty, KY
- 2% Below List
- $54/SF
- 16 Days On Market
- Current Est. Value $189K
Cynthia Cline Realty One USA, INC
-
$71,100 Sold Mar 11, 2022
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,137 Sq Ft
- 235 Big Elk Rd
- Beauty, KY
- 11% Below List
- $63/SF
- 137 Days On Market
- Current Est. Value $105K
Cynthia Cline Realty One USA, INC