Section Image

Cynthia Grotefendt

RE/MAX Alliance
6 Closed Sales
$1.8M Total Value
$105K - $500K Price Range
$292.8K Average Price
Prior 5 years

About Cynthia

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$887,000
Average Sale Price
$443,500
Price Range
$387K - $500K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$887,000
Average Sale Price
$443,500
Price Range
$387K - $500K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$105,000
Average Sale Price
$105,000

Cynthia's Listings and Deals

Agent License: Missouri 475.205583

Cynthia Grotefendt