Section Image

Daiana Hedzyk

9 Closed Sales
$2.5M Total Value
$160K - $549.9K Price Range
$282.8K Average Price
Prior 5 years

About Daiana

Home Types: Townhouse, Condo, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$425,000
Average Sale Price
$212,500
Price Range
$160K - $265K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$1,863,400
Average Sale Price
$310,567
Price Range
$165K - $550K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$425,000
Average Sale Price
$212,500
Price Range
$160K - $265K

Buyer Deals

Total Deals
7
Total Value
$2,119,900
Average Sale Price
$302,843
Price Range
$165K - $550K

Daiana's Listings and Deals

Agent License: Illinois 475210067

Daiana Hedzyk