Section Image

Dalia Al Chamaa

In-N-Out Realty
15 Closed Sales
$6M Total Value
$298K - $670K Price Range
$397.8K Average Price
Prior 5 years

About Dalia

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$535,000
Average Sale Price
$535,000

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,666,900
Average Sale Price
$333,380
Price Range
$213K - $500K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$900,000
Average Sale Price
$450,000
Price Range
$365K - $535K

Buyer Deals

Total Deals
13
Total Value
$5,067,457
Average Sale Price
$389,804
Price Range
$144K - $670K

Dalia's Listings and Deals

Dalia Al Chamaa