Section Image

Dana Holsclaw

Semonin Realtors
2 Closed Sales
$465K Total Value
$120K - $345K Price Range
$232.5K Average Price
Prior 5 years

About Dana

Home Types: House
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$465,000
Average Sale Price
$232,500
Price Range
$120K - $345K

Dana's Listings and Deals

Agent License: Kentucky 200898
Agent Photo

Dana Holsclaw