Section Image

Danial Shahbaz

4 Closed Sales
$4.8M Total Value
$900K - $1.6M Price Range
$1.2M Average Price
Prior 5 years

About Danial

Home Types: Commercial, MultiFamily, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$3,900,000
Average Sale Price
$1,300,000
Price Range
$900K - $1.6M

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$3,900,000
Average Sale Price
$1,300,000
Price Range
$900K - $1.6M

Danial's Listings and Deals

Danial Shahbaz