Section Image

Daniel McCarthy

eXp Realty
2 Closed Sales
$1M Total Value
$325K - $705K Price Range
$515K Average Price
Prior 5 years

About Daniel

Home Types: Townhouse, House
Years of Experience: 6

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$705,000
Average Sale Price
$705,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,030,000
Average Sale Price
$515,000
Price Range
$325K - $705K

Daniel's Listings and Deals

Daniel McCarthy