Section Image

Daniel Schlundt

JPS Pro Realty
3 Closed Sales
$1.7M Total Value
$455K - $677K Price Range
$569K Average Price
Prior 5 years

About Daniel

Home Types: House, Townhouse

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$677,000
Average Sale Price
$677,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$677,000
Average Sale Price
$677,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,132,000
Average Sale Price
$566,000
Price Range
$455K - $677K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$575,000
Average Sale Price
$575,000

Daniel's Listings and Deals

Daniel Schlundt