Section Image

David Mingus

Wall & Co.
4 Closed Sales
$908K Total Value
$45K - $530K Price Range
$227K Average Price
Prior 5 years

About David

Home Types: Lot/Land, House
Years of Experience: 6

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$530,000
Average Sale Price
$530,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$818,000
Average Sale Price
$409,000
Price Range
$288K - $530K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$90,000
Average Sale Price
$45,000
Price Range
$45K - $45K

David's Listings and Deals

Agent License: Texas 0699684

David Mingus