Section Image

David Swaim

Service Star Realty
3 Closed Sales
$3.9M Total Value
$449K - $3M Price Range
$1.3M Average Price
Prior 5 years

About David

Home Types: House
Years of Experience: 20

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$460,000
Average Sale Price
$460,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$460,000
Average Sale Price
$460,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$449,000
Average Sale Price
$449,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$3,460,000
Average Sale Price
$1,730,000
Price Range
$460K - $3M

David's Listings and Deals

David Swaim