Section Image

David Yeh

Better Properties - Metro
3 Closed Sales
$7.8M Total Value
$294.7K - $4.6M Price Range
$2.6M Average Price
Prior 5 years

About David

Home Types: Commercial, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$4,550,000
Average Sale Price
$4,550,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$4,550,000
Average Sale Price
$4,550,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$7,550,000
Average Sale Price
$3,775,000
Price Range
$3M - $4.6M

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$294,675
Average Sale Price
$294,675

David's Listings and Deals

Agent License: 21029167

David Yeh