Section Image

Dawn Apacible

Coldwell Banker Danforth
3 Closed Sales
$1.5M Total Value
$335K - $630K Price Range
$500K Average Price
Prior 5 years

About Dawn

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$335,000
Average Sale Price
$335,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$335,000
Average Sale Price
$335,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$965,000
Average Sale Price
$482,500
Price Range
$335K - $630K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$534,950
Average Sale Price
$534,950

Dawn's Listings and Deals

Agent Photo

Dawn Apacible