Section Image

Deanna Feig

2 Closed Sales
$448K Total Value
$153K - $295K Price Range
$224K Average Price
Prior 5 years

About Deanna

Home Types: Condo, Co-op

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$295,000
Average Sale Price
$295,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$153,000
Average Sale Price
$153,000

Deanna's Listings and Deals

Agent License: Florida 3126011

Deanna Feig