Section Image

Debbie George

Keller Williams Elite 757
8 Closed Sales
$2.6M Total Value
$133K - $495K Price Range
$327.1K Average Price
Prior 5 years

About Debbie

Home Types: House, Townhouse
Years of Experience: 16

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$2,036,900
Average Sale Price
$339,483
Price Range
$133K - $495K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$580,000
Average Sale Price
$290,000
Price Range
$230K - $350K

Debbie's Listings and Deals

Agent Photo

Debbie George