Section Image

Demi Tillman

Prime Real Estate
4 Closed Sales
$1M Total Value
$168K - $350K Price Range
$260.8K Average Price
Prior 5 years

About Demi

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$875,047
Average Sale Price
$291,682
Price Range
$190K - $350K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,043,047
Average Sale Price
$260,762
Price Range
$168K - $350K

Demi's Listings and Deals

Agent License: Texas 0823876

Demi Tillman