Section Image

Denise Custer

LPT Realty, LLC
5 Closed Sales
$2.4M Total Value
$240K - $820K Price Range
$486.4K Average Price
Prior 5 years

About Denise

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,738,000
Average Sale Price
$579,333
Price Range
$248K - $820K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,192,000
Average Sale Price
$548,000
Price Range
$248K - $820K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$2,432,000
Average Sale Price
$486,400
Price Range
$240K - $820K

Denise's Listings and Deals

Denise Custer