Section Image

Denise Wroten

123 Market Realty LLC
4 Closed Sales
$1.7M Total Value
$340K - $579.1K Price Range
$422.3K Average Price
Prior 5 years

About Denise

Home Types: House, Townhouse
Years of Experience: 12

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$345,000
Average Sale Price
$345,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$345,000
Average Sale Price
$345,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$924,114
Average Sale Price
$462,057
Price Range
$345K - $579K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$765,000
Average Sale Price
$382,500
Price Range
$340K - $425K

Denise's Listings and Deals

Agent Photo

Denise Wroten