Section Image

Derek Sneed

Keller Williams Chino Hills
2 Closed Sales
$1.4M Total Value
$615K - $785K Price Range
$700K Average Price
Prior 5 years

About Derek

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,400,000
Average Sale Price
$700,000
Price Range
$615K - $785K

Derek's Listings and Deals

Agent License: California 01978697

Derek Sneed