Section Image

Derrik Easley

HomeSmart
4 Closed Sales
$1M Total Value
$135K - $387K Price Range
$261.8K Average Price
Prior 5 years

About Derrik

Home Types: House, Lot/Land

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$250,000
Average Sale Price
$250,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$385,000
Average Sale Price
$192,500
Price Range
$135K - $250K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,047,000
Average Sale Price
$261,750
Price Range
$135K - $387K

Derrik's Listings and Deals

Agent License: Arizona SA652070000

Derrik Easley