Section Image

Desmin Milner

Town Square Realty
3 Closed Sales
$890K Total Value
$95K - $525K Price Range
$296.7K Average Price
Prior 5 years

About Desmin

Home Types: House, Townhouse

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$270,000
Average Sale Price
$270,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$795,000
Average Sale Price
$397,500
Price Range
$270K - $525K

Desmin's Listings and Deals

Agent Photo

Desmin Milner