Section Image

Desmond Bell

AGILE GROUP REALTY
3 Closed Sales
$922K Total Value
$254K - $348K Price Range
$307.3K Average Price
Prior 5 years

About Desmond

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$320,000
Average Sale Price
$320,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$601,990
Average Sale Price
$300,995
Price Range
$254K - $348K

Desmond's Listings and Deals

Agent License: Florida 3640283

Desmond Bell