Section Image

Devin Varner

DMV Realty, INC.
9 Closed Sales
$4.8M Total Value
$145K - $1.3M Price Range
$537K Average Price
Prior 5 years

About Devin

Home Types: House, Condo, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$955,000
Average Sale Price
$477,500
Price Range
$145K - $810K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$2,460,000
Average Sale Price
$820,000
Price Range
$555K - $1.3M

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,294,000
Average Sale Price
$431,333
Price Range
$145K - $810K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$3,539,400
Average Sale Price
$589,900
Price Range
$225K - $1.3M

Devin's Listings and Deals

Agent License: Virginia 0225268366

Devin Varner