Section Image

Devon Brodmyer

Sandra Purcell & Associates
4 Closed Sales
$2M Total Value
$375K - $600K Price Range
$491.3K Average Price
Prior 5 years

About Devon

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$975,000
Average Sale Price
$487,500
Price Range
$375K - $600K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$990,000
Average Sale Price
$495,000
Price Range
$450K - $540K

Devon's Listings and Deals

Devon Brodmyer