About Diana
Transaction History
- 1 Year
- 2 Year
- 5 Year
Seller Deals
Buyer Deals
Seller Deals
Buyer Deals
Seller Deals
Buyer Deals
Production Over Time
5 Year View
Diana's Listings and Deals
Recently Sold
-
$199,000 Sold Jul 15, 2025
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,044 Sq Ft
- 808 N Lucille St
- Harrison, AR
- $97/SF
- 99 Days On Market
- Current Est. Value $214K
Diana Smith Homestead Realty of Harrison, INC
-
$170,400 Sold Sep 27, 2023
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,056 Sq Ft
- 8113 Norvel Dr
- Harrison, AR
- 7% Above List
- $161/SF
- 21 Days On Market
- Current Est. Value $187K
Diana Smith Homestead Realty of Harrison, INC
-
$210,000 Sold Aug 2, 2023
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,756 Sq Ft
- 5 Liberty Cove
- Harrison, AR
- 3% Below List
- $120/SF
- 22 Days On Market
- Current Est. Value $257K
Diana Smith Homestead Realty of Harrison, INC
-
$174,900 Sold Oct 6, 2022
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,336 Sq Ft
- 9177 Sugar Rd
- Harrison, AR
- $131/SF
- 22 Days On Market
- Current Est. Value $218K
Diana Smith Homestead Realty of Harrison, INC
-
$150,000 Sold Sep 29, 2022
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,400 Sq Ft
- 748 Gladden St
- Western Grove, AR
- 30% Below List
- $107/SF
- 46 Days On Market
- Current Est. Value $176K
Diana Smith Homestead Realty of Harrison, INC
-
$170,000 Sold Aug 3, 2021
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,700 Sq Ft
- 903 Hester Dr
- Harrison, AR
- 6% Below List
- $100/SF
- 30 Days On Market
- Current Est. Value $231K
Diana Smith Homestead Realty of Harrison, INC