Section Image

Diane Weaver

Stark Company, REALTORS
2 Closed Sales
$1.1M Total Value
$495K - $570K Price Range
$532.5K Average Price
Prior 5 years

About Diane

Home Types: House, MultiFamily

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,065,000
Average Sale Price
$532,500
Price Range
$495K - $570K

Diane's Listings and Deals

Agent Photo

Diane Weaver