Section Image

DON MCDONELL

HAPPY ACRES REAL ESTATE
8 Closed Sales
$1.9M Total Value
$105K - $420K Price Range
$234.1K Average Price
Prior 5 years

About DON

Home Types: House
Years of Experience: 11

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$115,000
Average Sale Price
$115,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$549,000
Average Sale Price
$274,500
Price Range
$189K - $360K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$115,000
Average Sale Price
$115,000

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,232,900
Average Sale Price
$246,580
Price Range
$154K - $360K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$220,000
Average Sale Price
$110,000
Price Range
$105K - $115K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$1,652,900
Average Sale Price
$275,483
Price Range
$154K - $420K

DON's Listings and Deals

DON MCDONELL