Section Image

Edith Campos

RE/MAX Revolution
4 Closed Sales
$944K Total Value
$106K - $380K Price Range
$236K Average Price
Prior 5 years

About Edith

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$308,000
Average Sale Price
$308,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$256,000
Average Sale Price
$128,000
Price Range
$106K - $150K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$308,000
Average Sale Price
$308,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$635,990
Average Sale Price
$211,997
Price Range
$106K - $380K

Edith's Listings and Deals

Edith Campos