Section Image

Edwin Betterson

Betterson Realty
8 Closed Sales
$1.8M Total Value
$96K - $330K Price Range
$220.9K Average Price
Prior 5 years

About Edwin

Home Types: House
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$342,000
Average Sale Price
$171,000
Price Range
$134K - $208K

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,186,000
Average Sale Price
$237,200
Price Range
$134K - $319K

Seller Deals

Total Deals
8
Total Value
$1,767,000
Average Sale Price
$220,875
Price Range
$96K - $330K

Edwin's Listings and Deals

Edwin Betterson