Section Image

Edwin Simon

Real 1 Realty
5 Closed Sales
$1.7M Total Value
$235K - $449K Price Range
$334.5K Average Price
Prior 5 years

About Edwin

Home Types: House, Townhouse
Years of Experience: 20

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$290,500
Average Sale Price
$290,500

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$290,500
Average Sale Price
$290,500

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$525,500
Average Sale Price
$262,750
Price Range
$235K - $291K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,147,000
Average Sale Price
$382,333
Price Range
$270K - $449K

Edwin's Listings and Deals

Agent Photo

Edwin Simon