Section Image

Elena Gartner

Century 21 FM Realty
2 Closed Sales
$478K Total Value
$180K - $298.2K Price Range
$239.1K Average Price
Prior 5 years

About Elena

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$180,000
Average Sale Price
$180,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$478,200
Average Sale Price
$239,100
Price Range
$180K - $298K

Elena's Listings and Deals

Elena Gartner