Section Image

Elena Lugo

EXP Realty, LLC
3 Closed Sales
$1.3M Total Value
$387K - $452K Price Range
$417K Average Price
Prior 5 years

About Elena

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$452,000
Average Sale Price
$452,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$799,000
Average Sale Price
$399,500
Price Range
$387K - $412K

Elena's Listings and Deals

Agent Photo

Elena Lugo