Section Image

Eleni Grillis

Town One Realty
3 Closed Sales
$500K Total Value
$124.9K - $215K Price Range
$166.6K Average Price
Prior 5 years

About Eleni

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$284,900
Average Sale Price
$142,450
Price Range
$125K - $160K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$215,000
Average Sale Price
$215,000

Eleni's Listings and Deals

Agent License: Ohio 2025000554

Eleni Grillis