Section Image

Eli Martinez

3 Closed Sales
$1.5M Total Value
$11.5K - $905K Price Range
$507.2K Average Price
Prior 5 years

About Eli

Home Types: Lot/Land, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$11,500
Average Sale Price
$11,500

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$11,500
Average Sale Price
$11,500

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$905,000
Average Sale Price
$905,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$616,500
Average Sale Price
$308,250
Price Range
$12K - $605K

Eli's Listings and Deals

Agent License: California 02066841

Eli Martinez