Section Image

Elisabeth Olivera

The MVMNT Group LLC
3 Closed Sales
$1M Total Value
$187.5K - $502K Price Range
$339.8K Average Price
Prior 5 years

About Elisabeth

Home Types: Condo, House
Years of Experience: 10

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$517,500
Average Sale Price
$258,750
Price Range
$188K - $330K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$502,000
Average Sale Price
$502,000

Elisabeth's Listings and Deals

Agent Photo

Elisabeth Olivera