Section Image

Elizabeth Gonzalez

EGO REALTY
2 Closed Sales
$264K Total Value
$115K - $149K Price Range
$132K Average Price
Prior 5 years

About Elizabeth

Home Types: House
Years of Experience: 4

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$264,000
Average Sale Price
$132,000
Price Range
$115K - $149K

Elizabeth's Listings and Deals

Elizabeth Gonzalez