Section Image

Emelin Hernandez

Sellstate 5 Star Realty
3 Closed Sales
$522K Total Value
$25K - $265K Price Range
$174K Average Price
Prior 5 years

About Emelin

Home Types: Condo, House, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$25,000
Average Sale Price
$25,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$497,000
Average Sale Price
$248,500
Price Range
$232K - $265K

Emelin's Listings and Deals

Agent Photo

Emelin Hernandez