Section Image

Emiley Pickett

Hollinger Success Realty, LLC
6 Closed Sales
$2.6M Total Value
$201.4K - $849.5K Price Range
$434.9K Average Price
Prior 5 years

About Emiley

Home Types: House
Years of Experience: 11

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,490,500
Average Sale Price
$745,250
Price Range
$641K - $850K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$340,000
Average Sale Price
$340,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,490,500
Average Sale Price
$745,250
Price Range
$641K - $850K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$340,000
Average Sale Price
$340,000

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,919,410
Average Sale Price
$479,853
Price Range
$201K - $850K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$690,000
Average Sale Price
$345,000
Price Range
$340K - $350K

Emiley's Listings and Deals

Agent Photo

Emiley Pickett