Section Image

Emily Gamel

My Home Group Real Estate
8 Closed Sales
$4M Total Value
$335K - $720K Price Range
$496.4K Average Price
Prior 5 years

About Emily

Home Types: House, Townhouse

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,130,000
Average Sale Price
$565,000
Price Range
$410K - $720K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$335,000
Average Sale Price
$335,000

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,121,466
Average Sale Price
$530,367
Price Range
$410K - $720K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$870,000
Average Sale Price
$435,000
Price Range
$335K - $535K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$3,101,465
Average Sale Price
$516,911
Price Range
$340K - $720K

Emily's Listings and Deals

Emily Gamel