Section Image

Emily Johnvin

Property Shoppe Realty LLC
2 Closed Sales
$673K Total Value
$325K - $347.9K Price Range
$336.5K Average Price
Prior 5 years

About Emily

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$672,900
Average Sale Price
$336,450
Price Range
$325K - $348K

Emily's Listings and Deals

Emily Johnvin