Section Image

Emma Nunez

Smart Realty, LLC
11 Closed Sales
$4.4M Total Value
$354.9K - $580K Price Range
$401.7K Average Price
Prior 5 years

About Emma

Home Types: House, Condo, Townhouse
Years of Experience: 23

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$551,000
Average Sale Price
$275,500
Price Range
$81K - $470K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$864,000
Average Sale Price
$432,000
Price Range
$369K - $495K

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,514,800
Average Sale Price
$302,960
Price Range
$81K - $470K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$2,904,000
Average Sale Price
$484,000
Price Range
$369K - $580K

Emma's Listings and Deals

Emma Nunez