Section Image

Emmanuel Subervi

LPT REALTY, LLC
2 Closed Sales
$605K Total Value
$300K - $305K Price Range
$302.5K Average Price
Prior 5 years

About Emmanuel

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$605,000
Average Sale Price
$302,500
Price Range
$300K - $305K

Emmanuel's Listings and Deals

Agent License: Florida 3618575

Emmanuel Subervi