Section Image

Emory Dean

Green Lawn Realty
4 Closed Sales
$1.5M Total Value
$235K - $475K Price Range
$380K Average Price
Prior 5 years

About Emory

Home Types: Condo, House
Years of Experience: 10

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$575,000
Average Sale Price
$287,500
Price Range
$235K - $340K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$575,000
Average Sale Price
$287,500
Price Range
$235K - $340K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$470,000
Average Sale Price
$470,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,050,000
Average Sale Price
$350,000
Price Range
$235K - $475K

Emory's Listings and Deals

Emory Dean