Section Image

Enis Llagami

Helix Real Estate
2 Closed Sales
$1.4M Total Value
$535K - $815K Price Range
$675K Average Price
Prior 5 years

About Enis

Home Types: House, Condo

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,350,000
Average Sale Price
$675,000
Price Range
$535K - $815K

Enis' Listings and Deals

Enis Llagami