Section Image

Eric Neff

ReeceNichols Real Estate
4 Closed Sales
$1.5M Total Value
$225K - $442.5K Price Range
$365.6K Average Price
Prior 5 years

About Eric

Home Types: House
Years of Experience: 2

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$405,000
Average Sale Price
$405,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$225,000
Average Sale Price
$225,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$795,000
Average Sale Price
$397,500
Price Range
$390K - $405K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$667,500
Average Sale Price
$333,750
Price Range
$225K - $443K

Eric's Listings and Deals

Eric Neff