Section Image

Eric Shen

FLORIDA MORNING REALTY LLC
6 Closed Sales
$3.5M Total Value
$212K - $1.4M Price Range
$581.2K Average Price
Prior 5 years

About Eric

Home Types: Condo, House
Years of Experience: 9

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$985,000
Average Sale Price
$492,500
Price Range
$340K - $645K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,385,000
Average Sale Price
$461,667
Price Range
$340K - $645K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,562,000
Average Sale Price
$781,000
Price Range
$212K - $1.4M

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,925,000
Average Sale Price
$481,250
Price Range
$340K - $645K

Eric's Listings and Deals

Agent Photo

Eric Shen