Section Image

ERIC SMALLRIDGE

2 Closed Sales
$662K Total Value
$307K - $355K Price Range
$331K Average Price
Prior 5 years

About ERIC

Home Types: House
Years of Experience: 6

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$355,000
Average Sale Price
$355,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$355,000
Average Sale Price
$355,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$662,000
Average Sale Price
$331,000
Price Range
$307K - $355K

ERIC's Listings and Deals

Agent License: Florida 3344472
Agent Photo

ERIC SMALLRIDGE