Section Image

Ericka Williams

EXP Realty
3 Closed Sales
$463K Total Value
$130K - $195K Price Range
$154.3K Average Price
Prior 5 years

About Ericka

Home Types: Townhouse, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$333,000
Average Sale Price
$166,500
Price Range
$138K - $195K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$333,000
Average Sale Price
$166,500
Price Range
$138K - $195K

Ericka's Listings and Deals

Agent Photo

Ericka Williams