Section Image

Erika Bedford

Davison Realty
4 Closed Sales
$1.2M Total Value
$80K - $500K Price Range
$288.3K Average Price
Prior 5 years

About Erika

Home Types: House, Commercial
Years of Experience: 6

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$580,000
Average Sale Price
$290,000
Price Range
$80K - $500K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$580,000
Average Sale Price
$290,000
Price Range
$80K - $500K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$573,000
Average Sale Price
$286,500
Price Range
$238K - $336K

Erika's Listings and Deals

Agent Photo

Erika Bedford