Section Image

Erin Henderson

EXP Realty LLC
5 Closed Sales
$964K Total Value
$15K - $290K Price Range
$192.8K Average Price
Prior 5 years

About Erin

Home Types: Lot/Land, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$467,750
Average Sale Price
$155,917
Price Range
$15K - $254K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$290,000
Average Sale Price
$290,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$467,750
Average Sale Price
$155,917
Price Range
$15K - $254K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$496,000
Average Sale Price
$248,000
Price Range
$206K - $290K

Erin's Listings and Deals

Agent License: Kansas 2023013233

Erin Henderson